26 серпня 2015 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка розпочала роботу III Міжнародна науково-практична конференція «Нанотехнології і наноматеріали» (НАНО-2015), що триватиме до 29 серпня 2015 року. Заступник міністра освіти і науки України Максим Стріха взяв участь в урочистому відкритті Міжнародної конференції, а також виступив із науковою доповіддю на пленарному засіданні.

20866Максим Стріха наголосив на вагомому теоретичному й експериментальному внеску ЛНУ ім. Івана Франка у розвиток української науки та становленні традицій фізичної, математичної і мінералогічної шкіл Львівського університету. Заступник міністра зазначив, що конференція НАНО-2015 є важливою, як у теоретичному, так і в прикладному аспектах, оскільки дає безпосередню можливість для обміну новими ідеями, знаннями та досвідом між українськими науковцями та їх зарубіжними колегами.

Також на відкритті конференції з привітаннями виступили директор Інституту фізики НАН України академік Леонід Яценко та проректор з наукової роботи ЛНУ ім. Івана Франка професор Роман Гладишевський.

Після урочистого відкриття з науковими доповідями виступили професор Томас Кларк (Республіка Австрія), професор Георгій Квесітадзе (Грузія) та професор Андреас Отто (Федеративна Республіка Німеччина).

Організаторами Міжнародної конференції НАНО-2015 виступили ЛНУ ім. Івана Франка, Інститут фізики Національної академії наук України, Тартуський університет (Естонська Республіка), Туринський університет  (Італійська Республіка), Університет П’єра і Марії Кюрі (Французька Республіка), а також Компанія «European Profiles A. E.» (Грецька Республіка).

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *