Голова облдержадміністрації Григорій Самардак узяв участь в урочистій церемонії посвяти в студенти Запорізького національного технічного університету. Відкриваючи свято, ректор ЗНТУ Сергій Бєліков зазначив, що цього року лави першокурсників поповнили 992 студенти бюджетної та понад 600 – контрактної форми навчання. Саме в 2015 році ЗНТУ відзначатиме 115-ту річницю заснування технічної освіти в Запорізькому краї.

foto (4)Від імені зібрання під час урочистостей студенти поклали квіти до пам’ятника першому директору Олександрівського механіко-технічного училища Денису Поддєрьогіну та до пам’ятника викладачам, співробітникам і студентам, які загинули під час війни.

Після цього було урочисто проголошено клятву першокурсника, і нові студенти отримали навчальні символи: «Ключ знань» і «Студентський квиток». А також привітання з початком нового навчального року.

fotoСьогодні перед вами відкриваються двері в нове життя, повне знань. Пам’ятайте: від вашої старанності, працьовитості та цілеспрямованості залежатиме не тільки власний успіх, а й доля завтрашньої України. Разом із вами ми здійснимо всі реформи, побудуємо нову європейську державу, де головною цінністю буде людське життя. Упевнений, що всі свої таланти ви маєте реалізувати на нашій запорізькій землі, – наголосив, звертаючись до студентів, голова облдержадміністрації Григорій Самардак.

За інформацією прес-центру Запорізької ОДА

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *