Київський міський голова Віталій Кличко привітав студентів Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка з початком студентського життя та взяв участь в урочистостях із нагоди посвяти першокурсників у студенти.

«Хочу привітати вас із великою подією у вашому житті. Ви вже зробили правильний вибір – обрали один із найкращих навчальних закладів України, – звернувся Віталій Кличко до першокурсників. – Університет Грінченка став лідером за конкурсом на одне бюджетне місце в Україні – 25 осіб, а за загальним конкурсом посів другу позицію – майже 5 осіб на місце. Це висока оцінка та престижність університету».

«Я завжди кажу, що найважливіше – мрія, до якої ти йдеш. Але лише мріяти недостатньо, треба наполегливо працювати і тоді всі ваші плани втіляться. Бажаю вам отримати нові і корисні знання, вірних друзів та впевнено рухатися до своєї мети», – зауважив Віталій Кличко.

Разом із ректором університету Віктором Огнев’юком Віталій Кличко вручив першокурсникам символічний студентський квиток.

«Бути студентом – велика відповідальність, але ви ніколи не забудете цих років. Якби у мене була машина часу, я не задумуючись повернувся б у минуле, у свої студентські роки, щоб ще раз пережити ті емоції», – зазначив міський голова.

Перед урочистостями Віталій Кличко оглянув виставку фронтових фотографій викладача університету Андрія Сніжка, який брав участь в АТО та ніс службу між Широкіним та Маріуполем. Мер подарував педагогу ікону Архістратига Михаїла.

За інформацією прес-служби КМДА