Київський міський голова Віталій Кличко оголосив про початок проведення Всеукраїнського конкурсу есе «Чому Україні потрібна нова Конституція?»

«Ми оголошуємо Всеукраїнський конкурс есе «Чому Україні потрібна нова Конституція?» Мета цього конкурсу – знайти талановитих розумних і креативних молодих людей, які в майбутньому стануть лідерами в різних сферах суспільства та приноситимуть користь Україні. Дати молодим українцям можливість висловити свою думку, своє бачення, як має змінюватися наша країна», – зазначив Віталій Кличко.

Він розповів, що в конкурсі братимуть участь старшокласники та студенти. Перевірятиме роботи журі, представлене провідними фахівцями з України та США. Підбиття підсумків конкурсу відбудеться наприкінці вересня, а нагородження – на початку жовтня.

За результатами фіналу конкурсу журі вибере переможців у кожній із двох вікових категорій: учнів і студентів. За перше місце вони отримають по 44 тисячі грн. За друге – по 22 тисячі грн, за третє – по 2 200 грн. Найкращі роботи опублікують у збірці, що стане відображенням думок молоді і підказкою владі в процесі підготовки нової редакції Конституції.

«Цей конкурс дасть змогу небайдужим українцям відчути себе причетними до змін, які вони хочуть бачити в Україні», – резюмував мер Києва.

Організатор проекту – громадська спілка «Наше Право». Проект здійснюється за підтримки Київської міської державної адміністрації, International Republican Institute (IRI), Американської пасторської мережі, Фонду Кличка, Київської школи економіки, Комітету відкритої демократії, Асоціації християн-юристів, Української міжцерковної ради, Інституту «Генезис», Громадського руху «ЧЕСНО», Новомедіа, громадської організації «Я залишаюсь» та громадської організації «Сила Людей».

Інформує департамент освіти і науки КМДА