Напередодні нового навчального року в місті Кам’янець-Подільському Хмельницької області сталася довгоочікувана подія в дошкільній освіті. 30 серпня 2015 року відкрито новий «будинок щасливого дитинства» – дошкільний навчальний заклад № 19 «Калинка». Міська влада викупила та реконструювала дитячий садок, що знаходився у власності Кам’янець-Подільської швейної фабрики і тривалий час не функціонував.

Сьогодні дошкільнята отримали у своє володіння дошкільний заклад європейського зразка. Будівля відновлена, зроблено капітальний ремонт, закуплено нові дитячі меблі. Сучасним обладнанням оснащені технічні приміщення: кухня, пральня, медичний кабінет. Є методичний кабінет і кабінети педагогів-спеціалістів (вчителя-логопеда, практичного психолога, соціального педагога).  До послуг дітей сучасна музична та спортивна зали. Справжнім сюрпризом для вихованців стали ігрові та спортивний майданчики, де встановлено сучасне ігрове обладнання.

Із подарунками та вітальними словами завітали на відкриття очільники місцевої влади, депутати та спонсори. На території діти висадили калину – як символ закладу.

Повідомляє департамент освіти і науки Хмельницької ОДА