Дорогі учні та студенти, освітяни, батьки!

Вітаю вас з 1 вересня – з Днем знань!

У цей день понад 720 тисяч першокласників та першокурсників уперше переступлять поріг своїх навчальних закладів. Саме цей день має стати для них вдалим стартом у велике життя та в безкрайній світ нових знань і цікавих відкриттів.  

Освіта – це інвестиції в майбутнє, основа успішної кар’єри і гідного життя. Від того, які знання здобудуть наші  діти, залежатиме і їхня доля, і доля нашої країни. Саме тому уряд України продовжує реформи в галузі освіти, що спрямовані на досягнення європейського рівня знань.

Тільки спільними зусиллями влади і громадянського суспільства ми спроможні забезпечити нашим дітям якісну освіту, а педагогам – гідний рівень життя.

У цей святковий день хочу особливо подякувати всім педагогам за підтримку учнів зі сходу країни та окупованого Криму. Завдяки вашому по-справжньому материнському та батьківському  ставленню ці діти отримали атестати українського державного зразка та реалізували своє право на освіту. Окрема подяка – університетам, місцевим органам влади за допомогу переміщеним навчальним закладам і надання їм можливості повноцінно розпочати новий навчальний рік.

Шановні освітяни! Головним обов’язком і покликанням вчителя є виховання національно свідомої, патріотично налаштованої, освіченої молоді – майбутнього української держави. Щиро вірю, що запорукою нашого спільного успіху на шляху виконання цих нелегких завдань стануть ваші професіоналізм, педагогічна майстерність і відданість своїй професії.

Щиро бажаю всім миру, здоров’я, творчого натхнення і професійного зростання. Нехай у новому навчальному році виправдаються надії, реалізуються найсміливіші плани та здійсняться всі мрії!

З повагою,

міністр освіти і науки                                                        Сергій Квіт 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *