Напередодні Дня Знань в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся традиційний урочистий захід – Посвята першокурсників у студенти. Радісною і водночас хвилюючою була атмосфера університетського свята.

На початку зібрання хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять учасників АТО, українських військовослужбовців і мирних жителів України, які загинули під час військового конфлікту на сході України.

На адресу нового покоління студентів прозвучало чимало теплих і щирих побажань та настанов від ректора університету, професора Олександра Безлюдного, почесних гостей, студентства та батьків. Із побажаннями успішного навчання та прагнення до нових знань звернувся до першокурсників доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, керівник Асоціації правників України, заслужений юрист України, голова наглядової ради університету Василь Костицький, Президент міжнародної громадської організації «Асоціація милосердя «Еммануїл»», член наглядової ради університету Стів Вебер та виконувач обов’язків міського голови, секретар Уманської міської ради, випускник нашого університету Олександр Цебрій.

Особливої емоційності та задушевності заходу додали «Пісня про рушник» та «Пісня про вчительку» у виконанні науково-педагогічних працівників і студентів університету.

За доброю традицією у день посвяти студенти-першокурсники прийняли від ректора університету Олександра Безлюдного та почесного гостя Василя Костицького символічні Студентський квиток та Ключ, що відкриє їм двері до храму науки.

Наприкінці урочистого заходу першокурсники склали присягу на вірність альма-матер, обіцяючи зберігати і примножувати її славу, з честю нести високе звання студента, віддавати всі сили та здібності для оволодіння здобутками національної та світової науки, сприяти розвиткові духовності та культури народу України, бути справжніми патріотами своєї Батьківщини.

Позаду в першокурсників нелегкий шлях конкурсних відборів, творчих іспитів, хвилювань, попереду – цікавий і незвіданий шлях пізнання, нових знань, відкриттів. Нехай він буде для молодого покоління насиченим, багатим на нові досягнення, перемоги, здобутки.

Відділ зв`язків з громадськістю УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *