5 вересня в Харківському національному університеті радіоелектроніки буде проведений квест «Розархівуйте університет!» для студентів, які вступили на перший курс.

Так студенти познайомляться одне з одним і з кураторами, а також дізнаються про можливості університету. За спеціально підготовленим маршрутом учасники квесту подорожуватимуть по ХНУРЕ, його структурними підрозділами, історичними та популярними серед студентів місцями, розгадуватимуть загадки, братимуть участь у конкурсах і просто весело проводитимуть святковий день.

Команда (а командами будуть навчальні групи), яка розгадає всі загадки і пройде всі конкурси на вищу оцінку, буде нагороджена цінними призами від спонсорів, якими цього року стали IT-компанії Nix Solutions, EPAM Systems, DataArt, SIGMA, канатний парк S-park, мережа міні-кав’ярень Sweeter, скеледром FormAT, школа танців All Stars, антикафе «ТепLo», компанії  AnyWay, NetCraft Computers, а також футбольний клуб «Металіст».

Церемонія відкриття квесту відбудеться о 9:00, на стадіоні ХНУРЕ (по вулиці Серповій, навпроти головного корпусу), нагородження переможців і призерів квесту відбудеться о 12:00, в актовому залі ХНУРЕ.

Організатором квесту є орган студентського самоврядування ХНУРЕ – Студентський сенат, за підтримки ректорату. У квесті будуть задіяні понад 1000 студентів-першокурсників, куратори навчальних груп, понад 20 структурних підрозділів університету та студенти-волонтери Студентського сенату.

Довідково

Квест – інтелектуально-розважальна пригодницька гра, ключову роль в ігровому процесі відіграють розгадування головоломок і завдань, що потребують від гравця розумових зусиль.

Харківський національний університет радіоелектроніки

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу