3 вересня о 9:30 в актовій залі головного корпусу Національного університету “Львівська політехніка” ( вул. С. Бандери, 12) відбудеться міжнародний симпозіум “Міграція в кризових умовах: українсько-польський контекст”.

На зібранні заплановано обговорення низки актуальних питань регулювання міграційного руху між Україною та Польщею, візових проблем і проблем працевлаштування українців у Польщі, а також пошук нових механізмів співпраці між Україною та Польщею на загальнодержавному та регіональному рівнях.

Організатори симпозіуму – Підкомітет із питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС Комітету Верховної Ради України з питань євроінтеграції, Львівська обласна державна адміністрація, Національний університет «Львівська політехніка» і Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків із діаспорою.

У симпозіумі візьмуть участь:

·       Марек Кухцінський, віце-маршалек Сейму Республіки Польща,

·       Міхал Боні, депутат парламенту ЄС від Республіки Польщі,

·       Олександра Яворницька-Новосад, головний спеціаліст Міністерства праці та соціальної політики Республіки Польща,

·       Оксана Юринець, народний депутат України, голова підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції,

·       Анатолій Матвієнко, народний депутат України, член Української частини міжпарламентської асамблеї України та Республіки Польща,

·       Валерій Пацкан, народний депутат України, голова підкомітету з питань зв’язків з українцями, які проживають за кордоном, Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин,

·       Олег Синютка, голова Львівської обласної державної адміністрації,

·       Ярослав Дрозд, Генеральний консул Республіки Польща у Львові,

·       Манфред Профазі, голова Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, а також представники дипломатичних та консульських служб, провідних агенцій зайнятості з Польщі та України, регіональної служби зайнятості, відомі експерти з візової політики, українські та зарубіжні науковці у сфері міграції, представники громадських організацій українських мігрантів у Польщі.

Модератор симпозіуму  – директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою “Львівської політехніки” Ірина Ключковська.

 Прес-служба Національного університету
“Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *