Сьогодні ми відкриваємо найкращу і найсучаснішу школу в Києві. Адже від якісної освіти дітей залежить не тільки їхнє майбутнє, а й майбутнє нашого міста та держави загалом. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час урочистої лінійки з нагоди Дня знань у школі № 128 у Дніпровському районі Києва.

Після реконструкції школа має площу 14,3 тис. кв. м і може прийняти 930 учнів (раніше 376). Відтепер тут просторі класи із сучасним обладнання, меблями та технікою. Будівля школи утеплена, має енергозберігаючі вікна, сучасні системи вентиляції, опалення, електропостачання, водопостачання, каналізації, протипожежного захисту, відеоспостереження та охоронну сигналізацію.

Крім того, школа має локальну комп’ютерну мережу, лінгафонні класи та інтерактивні дошки. А також тут споруджено спортивні майданчики, поле для міні-футболу зі штучним покриттям, дитячий ігровий майданчик, майданчик для вивчення правил дорожнього руху.

«Я хочу привітати всіх учнів, вчителів і батьків – сьогодні ми відкриваємо найкращу школу в Києві і, напевно, в Україні. Таку простору світлу школу із сучасним обладнанням складно знайти. Бажаю вам гарно і з користю проводити час у цій найсучаснішій школі. Ми розуміємо, наскільки важлива освіта. Адже від гідної освіти наших дітей залежить не тільки їхнє майбутнє, а й майбутнє нашого міста і нашої держави», – зазначив Віталій Кличко. «Багато людей не вірили, що ми встигнемо вчасно відкрити цю школу. Хочу подякувати всім, хто працював вдень і вночі, щоб сьогоднішнє свято відбулося», – сказав мер Києва.

За інформацією КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу