У Запорізькому медичному університеті відбулась урочиста церемонія посвяти в студенти. На заході були присутні керівники Запорізької області та міста, начальники профільних департаментів, викладачі та студенти вишу.

Загалом у 2015 році на перший курс ЗДМУ зараховано 1 262 вітчизняних студенти. Конкурс на місця держзамовлення становив 10,34 особи та 4,1 – на контракт. Нині в університеті навчається понад 7 700 студентів, яким дають знання понад 670 науково-педагогічних працівників. У числі гостей привітав майбутніх медиків із початком навчання та побажав їм гідно нести звання лікаря та студента заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

–  Сьогодні – особливе свято. Світле, добре та оптимістичне. Віднині вчорашні школярі гордо носитимуть звання студентів. У найближчі роки аудиторії вашої Аlma mater стануть для вас другою домівкою. З цього дня у вас починається важкий, але одночасно захоплюючий шлях у світ знань. Особливі слова подяки хочеться висловити педагогам. Адже від їхньої самовідданості та відповідальності за власну працю залежить майбутнє не тільки цих учнів, а й нас із вами. Тож бажаю викладачам терпіння, мудрості й творчого настрою в роботі, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

За інформацією Запорізької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *