У Таврійському державному агротехнологічному університеті з нагоди Дня знань та посвячення першокурсників у студенти відбулась урочиста церемонія «Свято першокурсника».

Традиційне свято «День знань» у ТДАТУ, як і в багатьох інших ВНЗ області, відзначили в університеті 31 серпня, в понеділок, щоб з 1 вересня студенти всіх курсів повноцінно розпочали навчальний процес.

До першокурсників із найкращими побажаннями звернувся ректор університету, заслужений працівник освіти України, доктор технічних наук, професор Володимир Миколайович Кюрчев.

Ректор вручив нагороди першокурсникам, які набрали максимальну кількість балів ЗНО: Кунатовій О.А., Видренку О.О., Івовій Н.В., Шаговій І.Н., Івановій В.В.

Було здійснено покладання квітів до бюста великого поета Т.Г. Шевченка та до пам’ятників загиблим студентам і викладачам ВНЗ, які у страшні роки Другої світової війни звільнили наше місто від фашистів.

Ректор університету за доброю традицією вручив першокурсникам символічні атрибути: Ключ від Країни Знань і Студентський квиток. Звучання Першого дзвоника символізувало перший крок до вершин пізнання.

Студентів-першокурсників привітали своїми яскравими виступами творчі колективи Центру культури і дозвілля ТДАТУ.

Об 11.30 розпочалися перші кураторські години академічних груп на факультетах, де відбулося знайомство, вручення залікових книжок, студентських квитків, представлення активу груп.

За інформацією департаменту освіти і науки Запорізької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *