Днями відбулося урочисте відкриття відновленого дошкільного навчального закладу «Сонечко» Балківської сільської ради Василівського району Запорізької області (сільський голова – Радченко Марія Іванівна), розрахованого на 4 дошкільні групи.

Його відкриття дасть можливість 80 сім’ям влаштувати своїх дітей у дошкільний заклад та отримати безкоштовно дошкільну освіту за місцем проживання.

Відновити садочок вдалося завдяки наполегливій співпраці Балківського сільського голови, голів Василівської районної ради та районної адміністрації із залученням різних джерел фінансування. Роботи проводилися на об’єкті протягом 4 років. Для реконструкції приміщень (групові, спальні, кабінети, харчоблок, пральня тощо); будівництва павільйонів, створення дитячих майданчиків, газонів на території закладу; придбання ігрового, технологічного, електричного та іншого обладнання Балківська сільська рада витратила понад 5 млн. грн.

Із теплими словами привітань під час урочистого відкриття закладу до присутніх звернулися депутати обласного і районного рівнів, керівники району; освітяни районного та обласного рівнів; а також доброзичливі сусіди – керівники Дніпрорудненської і Малобілозерської громад; керівництво ТОВ «АПК «Істок», представники ПрАТ «ЗЗРК» та інші небайдужі батьки.

Відкриття «Сонечка» стало визначною подією для мешканців територіальної громади Балківців, Василівського району і Запорізької області в 2015 році.

За інформацією департаменту освіти і науки Запорізької ОДА