1 вересня 2015 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Церемонію урочистого вручення залікових книжок першими пройшли представники факультетів, які до вступу в університет мали досягнення у навчанні, спорті, брали активну участь у громадському житті школи.

Найпершим залікову книжку отримав справжній герой – студент 1 курсу факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, учасник АТО, нагороджений пам’ятним нагрудним знаком Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України «Учасник АТО» Омельченко Дмитро.

Вручаючи першокурсникам залікові книжки, ректор Анатолій Мазаракі побажав, щоб кожен день навчання в університеті збагачував їх новими знаннями і професійними навичками та сприяв духовному зростанню як особистості.

Традиційно свято інавгурації завершилося гімном «Гаудеамус» у виконанні студентського народного камерного академічного хору університету, якому підспівували всі студенти.

Також у День знань у КНТЕУ було проведено безліч заходів. Одним із найцікавіших став майстер-клас із молекулярної кухні, який проводила студентка факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, засновник і чинний голова Клубу кулінарів – Гончар Юлія, під керівництвом доцента кафедри технології і організації ресторанного господарства Васильєвої О.О. Ніхто із присутніх викладачів і студентів не залишився байдужим.

Майстер-клас познайомив аудиторію з тонкощами молекулярної кухні. Це стало можливим лише завдяки сучасній матеріально-технічній базі кафедри технології та організації ресторанного господарства. Присутнім випала унікальна можливість на власні очі побачити, як застосовуються молекулярні добавки, які технології приготування страв притаманні молекулярній гастрономії та й узагалі дізнатися, що означає термін «молекулярна кухня».

Протягом майстер-класу було презентовано одразу 4 страви з елементами молекулярної кулінарії: справжній делікатес «Чорна ікра з какао» з використанням молекулярних добавок і застосуванням технології сферифікації, холодний десерт під снігом із шоколаду, дієтичні «Апельсинові спагеті» з використанням Gellan, а на завершення – унікальний спосіб приготування їстівної плівки для ефектної презентації будь-яких страв… та ще багато секретів.

За інформацією прес-центру КНТЕУ