1 вересня голова київської облдержадміністрації Володимир Шандра взяв участь у відкритті школи для учнів початкових класів у с. Чайки Києво-Святошинського району. Навчальний заклад для першачків розташовується на території житлового комплексу “Чайка”. Для молодших школярів невелика відстань у розмежуванні з місцем свого проживання – важливий чинник.

Напередодні Дня знань компанія-забудовник «ОМОКС» зробила справжній подарунок для найменших мешканців житлового масиву. У середині серпня було розпочато оформлення необхідної документації. Але вже станом на сьогодні школа передана у підпорядкування відділу освіти Києво-Святошинської райдержадміністрації. 

«У цьому районі багато шкіл, які перебувають у приватній власності. Але особливість цієї школи в тому, що вона буде на державному утриманні. Забудовник під площу навчального закладу виділив близько 2 000 кв. м приміщення. Для школярів створені всі умови для успішного навчання: по сучасному облаштовані класні кімнати, забезпеченість необхідним шкільним інвентарем», – зазначив Володимир Шандра.

Також очільник Київщини додав, що відтепер у батьків буде можливість вибору характеру школи для своїх дітей: державна або ж приватна.

«Основне завдання в навчанні дітей – гарантія належної якості освіти. Кожна дитина має бути конкурентоздатною за рівнем розвитку, пізнання, кругозором. А що стосується  типу школи державної чи приватної власності, то мешканці цього району відтепер матимуть вибір», – резюмував Володимир Шандра.

Школа розрахована на 186 учнів. Двоповерхове приміщення закладу містить 10 навчальних класів, із яких 2 спеціалізовані – інформатики та вивчення іноземної мови, а також бібліотека, медичний кабінет, кабінет психолога, учительська, спортивна зала, кімнати для занять ритмікою і танцями та їдальня.    

Також Володимир Шандра зазначив, що  цього року в області до школи пішли 185 тисяч школярів, що на 7 тисяч більше, ніж минулого року. З цієї кількості майже 5,5 тисячі – це діти переселенців, із яких дітей дошкільного віку налічується 1 500. У рамках реалізації обласної програми «Шкільний автобус на 2015-2017 роки» для 17 тисяч учнів і 3 тисяч вчителів організовано перевезення до навчального закладу.

11987049_1060716217294874_6695514949033117664_n«Наше основне прагнення в реформуванні освітньої сфери – докласти максимальних зусиль для забезпечення молодого покоління належною освітою. Адже – це майбутнє нашої держави, нашої області, тому якими будуть інвестиції для розвитку цієї галузі – такими і будуть результати. Зараз варто звертати увагу на якість навчального процесу, що відбувається у школах з чисельністю учнів у 30-40 осіб. Оскільки фаховість викладання там буде значно різнитися з іншими середніми загальноосвітніми закладами, в яких навантаження спрямоване на поглиблене вивчення навчальних предметів, причому із сучасними можливостями», – зазначив Володимир Шандра.

На сьогодні в Київській області функціонують 747 загальноосвітніх навчальних закладів, із них 728  – комунальної форми власності, зокрема 12 закладів освіти обласної комунальної власності, 9 приватних шкіл, 9 вечірніх загальноосвітніх навчальних закладів та 1 заклад, що знаходиться в підпорядкуванні Міністерства охорони здоров’я України.

За інформацією прес-служби КОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *