Бердянський державний педагогічний університет отримав обладнання в рамках проекту TEMPUS IV «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами та організаціями» загальною вартістю понад 21 000 євро.

Загалом перелік отриманої техніки налічує 18 позицій. Отримане обладнання дасть змогу  створити та забезпечити роботу Компетентнісного центру інклюзивної освіти Бердянського державного педагогічного університету; розробити та апробувати в умовах БДПУ та вишів різних регіонів України навчальні модулі на задану тематику на ОКР бакалавр, магістр та в системі підвищення кваліфікації педагогів й освітніх менеджерів.

Завдяки злагодженій праці колективу БДПУ вдалося отримати обладнання першими серед трьох українських закладів-учасників проекту.

Нагадаємо, що Бердянський державний педагогічний університет уперше за історію свого існування став членом міжнародного консорціуму з виконання TEMPUS-проектів. Проект розрахований на три роки. Мета – створення багаторівневої системи підготовки й підвищення кваліфікації педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями. Гетерогенність у науці традиційно розуміється як розбіжності, що існують між людьми щодо статі, віку, етнічної приналежності, релігії, здоров’я або інвалідності, специфічних ознак особистості.

Серед учасників – провідні виші країн Західної та Східної Європи: Федеративної Республіки Німеччина, Республіки Австрія, Італії, України, Російської Федерації, Білоруської Республіки, Фінляндії. До проектної команди ввійшли бердянські науковці: доцент Ольга Гуренко (координатор), професор Ігор Лиман, доктор педагогічних наук Вікторія Загороднова, доценти Лариса Казанцева та Наталя Захарова.

За інформацією БДПУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *