На День знань учні Гельмязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради отримали унікальний клас робототехніки. 

Представники компанії «Пролего» разом із головою Черкаської обласної державної адміністрації Юрієм Ткаченком та керівництвом Золотоніської РДА здійснили презентацію технологій LEGO, наочно продемонструвавши школярам можливості класу.

Lego-клас допоможе дітям у вивченні багатьох наук – він поєднує в собі математику, логіку, фізику, інформатику. Кожен учень у Lego-класі зможе самостійно побудувати та запрограмувати робота.

На першому занятті з курсу робототехніки учні слідкували за рухами створеного на основі LEGO-технологій робота та мали можливість самі покерувати ним.

Наразі впровадження навчальної програми «LEGO Education» в Україні заплановане в чотирьох навчальних закладах Черкащини.

Довідково: програма «LEGO Education» працює в Україні з 2008 року. За цей час компанією «Пролего» були розроблені та адаптовані навчальні програми для дітей віком від 2 до 18 років. Усі програми акредитовані Міністерством освіти і науки України і рекомендовані до використання в дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах України.

Джерело: Міністерство освіти і науки України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *