У рамках реалізації стратегії розвитку освіти столиці на 2016-2018 роки київська міська влада розглядає можливість придбання з наступного навчального року електронних підручників для учнів 5-тих класів київських шкіл. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час прямого ефіру на телеканалі «Київ».

«Ми зараз розробляємо проект стратегії розвитку освіти Києва на найближчі три роки, ключовим напрямом якої є інноваційні технології.  Серед інших «розумних» новацій, які впроваджуватимуться за нової стратегією, є також і поступове забезпечення електронними підручниками в старших класах столичних шкіл, тобто з 5-го до 11-го класів», – зазначила заступник голови КМДА.

Ганна Старостенко пояснила, що ці плани міської влади можливо буде реалізувати лише після схвалення стратегії розвитку освіти депутатами Київської міської ради: «Після затвердження нової освітньої програми ми також зможемо закладати кошти на фінансування її окремих елементів, у тому числі й впровадження електронного підручника».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *