У зв’язку з  можливою ескалацією бойових дій в у Донецькій та Луганській областях Міністерство освіти і науки рекомендує вищим навчальним закладам, які розташовані на території зазначених областей, тимчасово призупинити набір іноземних студентів на навчання у 2015-2016 навчальному році за всіма формами навчання.

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-414 від 1 вересня 2015 року

Керівникам вищих навчальних закладів (за списком)

Деякі питання навчання іноземців y BH3,
розташованих на території Донецької та
Луганської областей

Ураховуючи ситуацію, що нині складається у Донецькій та Луганській областях, з метою виключення можливих загроз безпеці іноземних студентів Міністерство освіти і науки рекомендує навчальним закладам, які розташовані на території зазначених областей, прилеглої до лінії зіткнення, у тому числі у м. Маріуполь, відповідально оцінити власні можливості щодо забезпечення повноцінного навчального процесу та умов проживання іноземних студентів.

Беручи до уваги події, пов’язані з можливою ескалацією бойових дій в цих областях, рекомендуємо тимчасово призупинити набір іноземних студентів на навчання у 2015-2016 навчальному році за всіма формами навчання.

Якщо іноземні студенти, які вступили на навчання у попередні роки, виявили бажання продовжити навчання у вищих навчальних закладах, розташованих в інших областях України, просимо сприяти їх переведенню, забезпечивши необхідними документами.

Для іноземних студентів, які продовжуватимуть навчання у вищих навчальних закладах на території областей, прилеглих до лінії зіткнення, мають бути розроблені та затверджені заходи щодо екстреної евакуації на випадок ескалації бойових дій у зоні протистояння.

Звертаємо увагу на персональну відповідальність керівництва навчальних закладів за безпеку іноземних студентів і ефективність проведення екстрених заходів у разі виникненні загроз їх життю та здоров’ю.

Перший заступник Міністра                                                І. Р. Совсун

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *