Кабінет міністрів України одноголосно підтримав Постанову про порядок банківського обслуговування вищих навчальних закладів, наукових установ і закладів культури. Про це міністр освіти і науки Сергій Квіт написав у Facebook. Міністр зазначив, що ця постанова має революційне значення для розвитку науки і освіти.

Уряд одноголосно підтримав постанову про порядок банківського обслуговування вищих навчальних закладів, наукових установ та закладів культури. Це сталося напередодні першої річниці прийняття закону “Про вищу освіту” (6 серпня). Це рішення фактично відкриває фінансову автономію університетів і має революційне значення для розвитку науки і освіти в Україні“, – написав він.

Нагадаємо, 26 липня 2015 року в ефірі семи українських телеканалів у програмі «10 хвилин із прем’єр-міністром» Арсеній Яценюк проінформував громадян країни про реформи та діяльність уряду в системі освіти. Як зазначив глава Уряду, фінансова автономія дасть змогу ВНЗ  самостійно використовувати свої кошти. Це нова модель освіти, яка дає можливість сформувати якісні вищі навчальні заклади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *