У Тернопільському навчально-виховному комплексі «Школа-ліцей № 6 імені Назарія Яремчука» відмовилися від традиційного Свята першого дзвінка. 

З року в рік дивувати своїх вихованців дедалі складніше, тому в школі вирішили радикально змінити спосіб відзначення 1 вересня. Ні, Свято знань залишилося святом – «першачків» радо зустрічали у школі та провели їх на перший урок. Цьогоріч шкільна родина поповнилася на 118 учнів!

Урок для всіх від 1-го до 11-го класу був на одну, патріотичну тему – «Україна – це ми». Проте дирекція школи не втомлювала учнів урочистою лінійкою з довгими промовами, а натомість по обіді вивела всю шкільну ватагу на «родинне вогнище» в Кутківецькому лісі.

Погода підказувала, що таке неординарне рішення було правильним: 1 вересня 2015 року било всі температурні рекорди, демонструючи на термометрі позначку в 35 градусів за Цельсієм. Учні тернопільських шкіл скаржилися, що витримати лінійку «при параді» було нелегко. Натомість у шостій школі зміна формату свята припала до душі усім: на лоні природи, у затінку учні, їхні батьки, бабусі та дідусі разом із вчителями влаштували пікнік, грали в бадмінтон, у м’яча, каталися на велосипедах. Корпоративний дух навчального закладу підкреслювали кольорові «фірмові» футболки з емблемою школи на грудях.

Не обійшлося і без дійства, яким завжди дивує школа своїх вихованців: на імпровізованій галявині-сцені розгорнулося драматичне протиборство Нібельмесії Невігласівни XIII з її посіпаками – одиницею, помилкою, лінню – та Володарки Знань. Була і пісня, і танець, і рух, а ще відбувся дебют шкільного ансамблю «Рум’янок». Діти продуктивно використали цей час для спілкування між собою після довгих канікул. Кульмінацією свята стала запалена ватра.

Директор закладу Олександр Остапчук має намір зробити таке проведення Дня знань новою шкільною традицією.

За інформацією www.lypa.com.ua

Фото Марії Богданович

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *