Довжина їстівної булави-рекордсмена сягнула 2,17 метра. У Книзі рекордів України її зафіксовано як найбільший гастрономічний виріб. Шматочки смаколика роздали всім учням Західно-Дніпровського училища. До цього велетенську булаву було виставлено на огляд містянам у Жовтоводському парку Слави.

Цей рекорд учні Західно-Дніпровського училища присвятили Жовтим Водам.

«Свій задум ми втілили до 120-ї річниці заснування селища Жовта Річка, з якого почалося наше місто. Відомо, що Жовті Води – це козацьке місто. А що, як не булава, найкраще символізує мужність та відвагу козаків? Наш витвір став подарунком містянам. Сподіваємося, їм сподобалось», – зазначив директор училища Віктор Циган.

2fce9de5611fНад створенням булави учні та педагоги Західно-Дніпровського професійно-технічного училища працювали майже цілий день. Унікальний смаколик виготовили з тіста. На нього витратили 8 кг борошна, 1,5 кг цукру, 50 яєць, 3 л молока, півкіло дріжджів, а також 1,2 кг вершкового масла та маргарину, 250 г олії і 10 г ваніліну.

Величезна булава стала вже третім Всеукраїнським досягненням навчального закладу. У 2013 році представники Західно-Дніпровського професійно-технічного училища потрапили до Книги рекордів України як творці найбільшого шніцелю, розміром 2 м 10 см.

У травні 2015 року молодь училища насмажила рекордні 4 518 картопляних дерунів.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *