Столиця виділила з міського бюджету понад 13 мільйонів гривень на друк підручників за новою програмою для київських школярів 4-х і 7-х класів. За відповідне рішення щодо збільшення видатків спеціального фонду на фінансування закупівлі шкільних підручників для учнів міста з урахуванням оплати 50 % їх вартості проголосували 67 депутатів Київради.

2586Як пояснила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, всі підручники з новою шкільною програмою мали бути надруковані коштом Міністерства освіти. Втім, у зв’язку зі скрутним становищем у країні було вирішено перекласти частину суми на органи місцевого самоврядування.

«Для забезпечення столичних школярів 4-х та 7-х класів підручниками необхідно понад 27 млн грн. Київ забезпечив половину необхідної суми, щоб наші школярі мали змогу навчатися за новими підручниками», – зазначила вона.

Водночас, за словами Ганни Старостенко, нині залишається невизначеним механізм оплати друку самих підручників.

«Маємо надію, що за кілька тижнів цю проблему буде вирішено. До цього часу просимо батьків, вчителів та учнів з розумінням поставитися до проблеми. До того ж весь матеріал, якого бракує в старих підручниках, вчителі все одно даватимуть дітям».

Повідомляє прес-служба КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *