Урочисто та святково пройшов день 2 вересня 2015 року в Новоолексіївських яслах-садку № 20 «Джерельце».

У цьому дошкільному навчальному закладі відбулося відкриття кримськотатарської групи, в якій вивчатимуть мову, культуру, звичаї, побут кримських татар 18 маленьких вихованців. На цій урочистій події були присутні почесні гості: перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Сичева, голова районної державної адміністрації Олександр Воробйов, заступник голови районної державної адміністрації Гульнара Бекірова, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ірина Попова, голова Новоолексіївської селищної ради Олександр Бурковський, представники регіонального та місцевого меджлісу.

Діти в національних костюмах радо зустрічали гостей за звичаями українського та кримськотатарського народів. На цьому святковому заході відчувалась єдність двох культур і національностей, лунали український і кримськотатарський Державні Гімни.

Колектив дошкільного навчального закладу разом із батьками створили в цій групі куточки з предметами побуту кримських татар, елементами їхньої культури, літературних і навчальних посібників.

Із привітаннями, танцями і піснями завітали на свято і випускники минулих років дошкільного навчального закладу. Особлива увага приділялась наймолодшим вихованцям, які за короткий час вивчили вірші кримськотатарською мовою, виразно їх декламували та гарно танцювали національні танці. Багато приємних слів і побажань було сказано представниками обласної та районної державних адміністрацій, які зробили усе можливе для відкриття кримськотатарської групи «Мелевше», що в перекладі українською означає «Фіалка». Тож хай зростають наші маленькі квіточки-фіалочки у мирі, злагоді та щасті!

За інформацією управління освіти і науки Херсонської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *