Женева, 1 вересня 2015 – цього року Міжнародний конкурс дитячих малюнків “Ми маємо владу!” на підтримку десятиліття ООН стійкої енергетики для всіх надихнув багатьох молодих талановитих художників у віці від 9 до 14 років усього світу намалювати наше енергетичне майбутнє.

Завдяки оригінальності живопису і ясності в інтерпретації теми сталої енергетики, якій був присвячений конкурс, 12-річна Євдокія Богачова здобула першу премію міжнародного дитячого конкурсу малюнка  для Європейського регіону.

Євдокія зазначила, що  на цю роботу її надихнув  військовий конфлікт в Україні. “У деяких районах люди мають проблеми з енергозабезпеченням, тепло- і водопостачанням. Я дуже засмучена через це. Дуже погано, що люди мають страждати замість того, щоб використовувати природні ресурси у мирних цілях”.

Євдокія отримає нагороду у $1000, а її картина конкуруватиме з іншими картинами з усього світу вже на глобальному конкурсі трохи пізніше цього року.

Міжнародний дитячий конкурс живопису проводиться з 1991 року. Мета конкурсу: надихнути людей побачити екологічні проблеми очима дітей і підвищити рівень екологічної обізнаності  серед дітей.

інформує сайт Програми ООН з навколишнього середовища

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *