Уроки інформатики у Саївській школі П’ятихатського району, що на Дніпропетровщині, перетворюються на справжні випробування. У школі бракує комп’ютерів, а ті, що є, вже застарілі та часто ламаються. Директор навчального закладу Світлана Конюшенко попросила очільника області Валентина Резніченка допомогти оновити техніку.
Як розповіла директор,  у школі навчається 113 учнів. На уроках інформатики вони користуються 8 комп’ютерами, придбаними ще 10 років тому. На один комп’ютер припадає 12 школярів.
Голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко доручив районній раді провести експертну оцінку обладнання та передбачити кошти на придбання нових комп’ютерів. Він звернув увагу на те, що вони мають бути сучасними. Комп’ютери з’являться у школі до 1 квітня 2016 року. Таке завдання поставив очільник регіону.

Світлана Конюшенко задоволена: «Я вдячна Валентину Резніченку за його візит до нашого району, за увагу до проблем сільських жителів та бажання їх вирішувати».
Школи Дніпропетровщини на 100 % забезпечені комп’ютерами, проте частина з них уже потребує заміни. Поступово всі класи інформатики регіону отримають нову техніку.

Повідомляють у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА