Днями в навчально-оздоровчому таборі “Політехнік-3” Національного університету “Львівська політехніка” (с. Коблеве Миколаївської області) відбувся Х Міжнародний пленер із питань студентського самоврядування, фізичного виховання та соціального захисту студентської молоді.

У заході взяли участь понад 70 представників органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів із 16 регіонів України. Організаторами виступили: Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, ВМГО “Національний студентський союз”, Колегія студентів і аспірантів Національного університету “Львівська політехніка”, Одеська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України. На пленер також приїхали представники молодіжних об’єднань Німеччини та Молдови.

Начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Анатолій Ігнатович розповів про використання соціальних мереж для проведення інформаційно-лобістських кампаній. Програма також передбачала проведення тренінгів щодо захисту прав студентів, проектного менеджменту, фандрайзингу, екологічних аспектів збереження Чорного моря. Учасники пленеру відвідали семінари для особистісного розвитку, національно-патріотичного виховання та духовних цінностей, взяли участь у навчальних іграх та симуляціях.

prugshhp-(1).9cc9b7bf3438cab9d2b18d210cc1e81a3319Щоранку всі учасники пленеру брали участь у ранковій зарядці, де розповідалося про техніки тренувань і правильного розподілу фізичного навантаження. Студентські лідери активно брали участь у турнірах з волейболу, міні-футболу та настільного тенісу, які організовувались у таборі.

Після отримання сертифікатів наприкінці заходу учасники написали побажання майбутнім поколінням студентів і заховали їх у капсулі часу, яку відкриють вже на наступному заході.

За інформацією Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *