5 вересня 2015 року керівник Програм співпраці Представництва ЄС в Україні Беренд де Гроот, координатор сектору Регіонального та місцевого розвитку, Децентралізації управління Представництва ЄС в Україні Домінік Папенхайм і Жоселін Гуітон, менеджер торговельних взаємин в Україні, відвідали Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця.

Під час візиту відбулася лекція-дискусія «Співпраця між Україною та Європейським Союзом».

Делегація представництва ЄС в Україні відвідала відкриті на базі ХНЕУ ім. С.Кузнеця інформаційні центри: Європейського Союзу, Асоціації Європейських прикордонних регіонів, Світового Банку, Консорціуму Європейських вузів, центр Університетської успішності та Startup-центр.

Основна увага в доповіді Беренда де Гроота була присвячена першочерговим реформам, які повинні бути проведені в Україні. Зокрема, названо чотири головні виклики, на які націлені програми співпраці ЄС в Україні: 1) Компетентність (здатність імплементувати) / Реформа державного управління; 2) Раціональне використання громадських коштів; 3) Субсидіарність і проведення реформи Децентралізації; 4) Дерегуляція і боротьба з корупцією.

Домінік Папенхайм розповів про чинні проекти ЄС щодо децентралізації в Україні, пріоритети двостороннього співробітництва, перспективи економічного розвитку. У своїй презентації він детально показав нинішні особливості місцевого самоврядування в Україні та регіональної політики ЄС.

За інформацією ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *