Згідно з планом роботи Івано-Франківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, під головуванням начальника відділення Михайла Стефанківа, в приміщенні Івано-Франківської СДЮШОР № 1 відбулася нарада директорів СДЮШОР і ДЮСШ.

На нараду запрошені: директор департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віктор Кімакович, голова Івано-Франківської федерації з футболу Тарас Клим, заступник директора Калуської ДЮСШ Тетяна Пшенична та старший тренер України з плавання Микола Москалик.

Перед початком розгляду питань порядку денного виступив запрошений голова ІФФФ Тарас Клим, який звернув увагу учасників наради про тісну співпрацю ІФФФ з обласним відділенням КФВС, а також розповів про заплановане поетапне реформування дитячого футболу, обговорення такої реорганізації на виконкомах федерації, створення єдиної бази спортсменів та інше.

По першому та другому питаннях порядку денного виступив Віктор Кімакович, який проінформував про розробку Програми розвитку освіти в області на 2016-2020 роки, основні її напрями та завдання, наголосивши на тому, що основні завданнями програми – це досягнення у спорті та якнайбільше залучення дітей до спорту. Вказав на реформу, згідно з якою фінансування спорту здійснюватиметься за рахунок громад, у зв’язку з чим відбуватиметься конкуренція між ДЮСШ і громадськими спортивними організаціями. Тому школам необхідно змінити підхід до роботи – ДЮСШ повинні стати центрами спорту для дітей. В іншому випадку школи закриватимуться.
Михайло Стефанків побажав керівникам спортивних шкіл плідної праці у розвитку фізичної культури та спорту в новому навчальному році.

Івано-Франківське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України