7 вересня 2015 року в Херсонському державному університеті відбулося відкриття координаційної зустрічі у межах проекту Tempus Project. Учасниками заходу виступили професори, викладачі та студенти з Федеративної Республіки Німеччина, Словацької Республіки, Республіки Болгарія, Румунії, Грузії та України, а також представники туристичного бізнесу; керівництво Херсонської обласної державної адміністрації (ХОДА), представники управління туризму і курортів Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму і курортів ХОДА.

«Основне завдання розвитку туристичного рекреаційного комплексу – розширення асортименту послуг, забезпечення матеріально-технічного та кадрового потенціалу для формування як на державному, так і на міжнародному рівні конкурентоспроможних студентів і майбутніх працівників, забезпечення маркетингової реалізації туристичного продукту», – наголосив ректор ХДУ, професор Василь Стратонов. Також він зазначив, що саме цим зумовлена значна робота, яка буде проведена нашим університетом у межах проекту Tempus, аби вивчити європейський досвід ведення туристичного бізнесу, введення європейських стандартів до сфери регіонального туризму за допомогою воркшопів, запланованих програмою.

Усі заходи, заплановані в межах Літньої школи проекту «Tempus IV СruiseT», відбуватимуться протягом тижня на базі Херсонського державного університету та туристичних об’єктів Херсонщини.

За інформацією ХДУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу