9 вересня 2015 року Донецьку область відвідала міжнародна делегація, до складу якої ввійшли Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Сіґекі, директор ПРООП в Україні Янтомас Хімстра, представник ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс.

Під час зустрічі з дипломатами в Донецькій обласній адміністрації обговорювалися не тільки питання відновлення інфраструктурних об’єктів, але й організації освіти для дітей, які проживають на контрольованій і тимчасово окупованій території Донецької області. Голова Донецької ОДА Павло Жебрівський звернувся до уряду Японії з проханням допомогти в організації дистанційного навчання для школярів на окупованій території та в районах лінії зіткнення.

Міжнародна делегація зустрілася з керівництвом області, районних і міських адміністрацій, представниками громадських організацій, вони відвідали об’єкти, які відбудовуються в Донецькій області за фінансової підтримки уряду Японії.

За підтримки уряду Японії здійснюється великий проект із освітньої програми, що передбачає ремонт 45 шкіл. У рамках проекту здійснюється постачання шкільних меблів, канцелярських наборів, спортивного обладнання для загальних освітніх навчальних закладів. Донецької області й усієї Луганської області. Програмою підтримується 600 закладів освіти Донбасу.

За інформацією Донецької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу