Збірна команда Житомира та області стала четвертою на Кубку України з боротьби самбо серед юніорів, юнаків, дівчат і дітей старшого віку (1997-98), що відбувся в місті Суми 28-30 серпня.

Змагання стали відбірковими на чемпіонат світу, що планується восени в Марокко, і зібрали понад 300 спортсменів з 16 областей України.

У скарбничці самбістів Житомирщини 16 медалей – 5 золотих, 5 срібних та 6 бронзових.

Успішно на Кубку виступили студенти-першокурсники гірничо-екологічного факультету Житомирського державного технологічного університету. Під час святкування Дня знань їх особисто привітав ректор вишу Петро Мельничук.

У категорії «Юнаки та дівчата 1997-1999 р.н.» студентка ЖДТУ Гапон Вікторія (60 кг) здобула 1 місце. Дівчина навчається у групі ЕО-35, має грамоту Національної федерації самбо України за І місце, зайняте в Кубку України з боротьби самбо серед дівчат.

У цій же категорії студент ГЕФу (група (ЕО-35)) Гринчук Владислав (60 кг) завоював 3 місце і має відзнаку від Національної федерації самбо України.

Студентка  4 курсу гірничо-екологічного факультету (група ЕО-31) у категорії «Юніори та юніорки 1995-1996 р.н.» Парфенюк Наталія (60 кг) здобула 2 місце. Вона чемпіонка України з боротьби самбо, срібна призерка міжнародного турніру з дзюдо та майстер спорту України з боротьби самбо.

Загалом команда  Житомира  завоювала 4 місце в командному рейтингу.

Тренери, які підготували житомирських спортсменів та чемпіонів до участі в змаганнях, – Голуб В.Ю., Кумечко О.М., Дмитренко С.Г., Соколовська А. і Гончаренко І.В., Вовнюк В.В., Кудрішов І.А., Кудрішова Т.В., Житомир ДЮСШ № 2, «Динамо», «Авангард».

Прес-служба Житомирського державного технологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу