8 вересня співробітники компанії QAP провели IT-зустріч у стінах Житомирського державного технологічного університету. До заходу приєдналися студенти факультету інформаційно-комп’ютерних технологій.

Основною темою обговорення стало розкриття безмежних можливостей FrontEnd-розробки та новітніх технологій.

Анна Шавурська, FrontEnd Tech Lead, Head of Cobalt Production Department, розповіла присутнім про такі мови програмування, як HTML5, JavaScript, CSS.

Під час зустрічі студенти отримали ефективні рекомендації щодо розвитку професійних навичок та наступних кроків до омріяної професії, а також мали змогу поспілкуватися з представниками компанії.

«Динамічний розвиток ІТ-галузі постійно потребує нових підходів, якими володіють лише практикуючі розробники. Вже не вперше ми співпрацюємо з QAP ІТ-академією та залучаємо талановитих студентів  до цікавих зустрічей, передаємо їм безцінний досвід, аби надалі вони змогли з легкістю долучитися до робочого процесу в ІТ-компаніях світового рівня, – наголошує Андрій Морозов, декан факультету інформаційно-комп’ютерних технологій у ЖДТУ.

Нагадаємо, що  вже вшосте QAP IT-академія відкриває двері для слухачів, які мріють стати справжніми гуру WEB-розробки.  До 20 вересня QAP спільно з Житомирським державним технологічним університетом  приймає заявки  на безкоштовні курси з WEB-програмування.   Навчання розпочнеться 1 жовтня та триватиме 2 місяці на базі офісу QAP, воно міститиме низку теоретичних і практичних занять та охопить такі напрями: HTML5, CSS, JavaScript, Git, MVC, Node.js.

Програма курсів складається з певних етапів:

– Виконання тестового завдання, за результатами якого буде сформовано групу слухачів.

– Теоретичний блок з основних напрямів програмування на базі офісу QAP.

– Низка практичних занять, спрямованих на закріплення набутих теоретичних знань, під керівництвом викладачів IT-академії.

– Фінальне тестування, оцінювання рівня засвоєних знань та навичок, атестація студентів.

Після закінчення курсу кращі випускники отримають можливість долучитися до команди експертів найкращої IT-компанії міста – QAP. Вже зараз у QAP працюють випускники ЖДТУ, а також слухачі курсів з WEB-програмування.

Довідково: QAP надає повний цикл CLM-послуг, пов’язаних з розробкою інтерактивного контенту, складною аналітикою, multichannel-комунікаціями та CRM-синхронізацією. Досвід роботи з міжнародними партнерами  (Cegedim, Salesforce.com, Terrasoft, Veeva) дає змогу розробляти якісний СLM-продукт під потреби конкретних компаній. Місія QAP – підвищувати комерційну ефективність партнерів, надаючи послуги найвищої якості.

 Прес-служба Житомирського державного технологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу