Студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Валентин Хмільовий під час участі в Чемпіонаті світу і Європи з гирьового спорту, що проходив у липні поточного року в угорському місті Печ, встановив світовий рекорд.

Загалом на міжнародних змаганнях гирьовик виборов п’ять золотих медалей. Валентин продемонстрував найкращі результати в особовому заліку у ваговій категорії 75 кг, найуспішніше виступив серед студентів та юніорів, а також у складі студентської та національної збірних. За підсумками змагань уманський студент встановив рекорд світу в поштовху довгим циклом двох гир вагою 24 кг – 97 підйомів.

Приємно зазначити, що в скарбничці нагород молодого спортсмена 30 медалей, зокрема 25 золотих, безліч дипломів і грамот. Блискучим результатом в Угорщині на Чемпіонаті світу і Європи Валентин підтвердив свій попередній результат – минулого року в таких же змаганнях (в місті Ліон, Франція) він став переможцем серед студентів та юніорів.

Колектив університету пишається здобутками спортсмена і бажає йому міцного здоров’я, подальших успішних виступів та нових перемог!

За повідомленням прес-служби УДПУ імені Павла Тичини 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу