Книга Університету банківської справи здобула 6 місце серед 20 кращих книг ХХІІ Форуму видавців.

У четвер, 10 вересня, було оголошено рейтинг кращих книг Форуму видавців 2015, що цими днями відбувається у Львові. У десятці кращих (на 6-му місці) книга, видана УБС, – «Українська людина в європейському світі: виміри ідентичності».

Навчальний посібник –  результат міжнародного освітнього проекту, над яким працювали вчені та педагоги Університету банківської справи спільно з Міжнародною Асоціацією Університетів GSM Barselona.

Під час презентації книги Президент Форуму видавців Олександра Коваль зазначила, що це одна з кращих цьогорічного Форуму видавців.

«Із цією книгою ми росли у власних очах. Це була надзвичайно цікава і напружена робота, – розповіла Зоя Скринник. – Що потрібно, щоб ми стали справжніми європейцями, – ключове запитання цієї інноваційної навчальної книги. Адже, щоб бути європейцем, треба мислити європейськими категоріями й оцінювати життя за шкалою європейських цінностей, а це не дається саме по собі, цього треба навчати майбутню еліту українського суспільства».

Автори наголосили, що європейська інтеграція не лише дає українцям можливість користуватися благами сучасної цивілізації, але накладає серйозні зобов’язання. «Усвідомлювати себе європейцями – це означає усвідомлювати глобальні проблеми, які стоять перед сучасною Європою та світовим співтовариством, усвідомлювати докорінні трансформації загальноцивілізаційного рівня, що вимагають інноваційності сучасної людини і як фахівця, і як відповідальної особистості. Книга дає знання про основні загрози та ризики європейського та глобального масштабу», – зазначила Зоя Скринник.

Особливістю цієї книги Зоя Скринник назвала те, що її проілюстрували відомі художники України.  Серед них Віктор Дьомін, який першим із львівських художників узяв участь у флорентійському бієнале,  де отримав спеціальну нагороду президента Міжнародного бієнале.

Ректор Університету банківської справи і співавтор книги Тамара Смовженко розповіла, що ця книга – це лише перша частина проекту. Другою частиною стане англомовний навчальний посібник під назвою «Людина планети Земля» для Міжнародної Асоціації Університетів GSM.

Прес-служба Університету банківської справи

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу