У п’ятницю, 11 вересня 2015 року, міністр освіти і науки України Сергій Квіт взяв участь у ХХІІ Форумі видавців у Львові.

Під час круглого столу, що відбувся на тему «Чи потрібна державі розумна нація? Відповідність політики влади стану книговидання і читання в країні?» у рамках форуму, міністр освіти і науки розповів про забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх закладів на початок навчального року.

Як повідомив Сергій Квіт, підручники для 4-7 класів, яких чекають українські учні, надійдуть до шкіл із затримкою, проте будуть безкоштовними.

«Уже наступного тижня відбудеться колегія, що затвердить результати конкурсу серед видавців на випуск підручників для 4-7 класів. Відтак, будуть проведені тендери і розпочнеться випуск підручників», – зазначив міністр.

За словами Сергія Квіта, створені за новими удосконаленими програмами підручники будуть для учнів безкоштовними. Половину їх вартості оплатить держава, половину – місцеві бюджети. Затримку із їх випуском міністр пояснив затримкою коштів. Але зараз вони виділені, тож, хоч і з певним запізненням, школярі зможуть покласти книги до своїх портфелів.

ХХІІ Форум видавців проходить у Львові з 9 до 13 вересня. На ньому представлені близько 5 тисяч нових книжкових видань. У форумі беруть участь понад 900 учасників із 22 країн. Очікується, що книжкові зали та майже 1,5 тис. заходів форуму відвідають загалом 40-50 тис. осіб.

За інформацією ІА Укрінформ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу