Житомирський державний університет імені Івана Франка відвідала делегація професорів з Університету Сілезії (Польська Республіка) у складі професора, доктора габілітованого, заступника декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва Факультету етнології і освітніх наук Університету Сілезії Еви Огродської-Мазур; професора, доктора габілітованого, професора кафедри загальної освіти та методології досліджень Університету Сілезії, члена польсько-чеського наукового товариства, члена Асоціації з підтримки міжнародної освіти Анни Гайджиці та професора, доктора габілітованого, професора кафедри загальної освіти та методології досліджень Університету СілезіїБарбари Грабовської.

В рамках перебування делегації науковців з Університету Сілезіїу ЖДУ імені Івана Франка відбулася зустріч ректора університету, професора Петра Сауха з професорами з Польщі.

Під час зустрічі ректор ЖДУ розповів професорам з Польщі про структуру та діяльність університету і презентував для Еви Огродської-Мазур, Анни Гайджиці та Барбари Грабовської низку університетських наукових видань. Більш детально під час спілкування було розглянуто можливості мобільності студентів і викладачів університетів та обмін аспірантами педагогічного напряму.

Гості з Польщі презентували напрями наукової взаємодії, що передбачають розробку спільних наукових проектів за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду, у який можуть увійти науковці Республіки Польща, Чеської Республіки, Словаччини та України. Також окреслили експериментальний та компаративний характер майбутнього наукового дослідження.

За інформацією ЖДУ ім. Івана Франка