12–13 вересня 2015 року в Томашові-Любельському (Республіка Польща) відбувся І Міжнародний Східний економічний форум місцевого самоврядування. У роботі форуму взяли участь мери міст України і Польщі, представники бізнесу та ректори університетів обох країн.

Метою форуму було визначення стратегії співпраці місцевого самоврядування із науковим сектором Східноєвропейської мережі університетів та бізнесом.

Ректор ЖДУ ім. І. Франка професор Петро Саух виступив на форумі з доповіддю «Інноваційні пропозиції Житомирського державного університету імені Івана Франка». Варто зауважити, що особливу зацікавленість учасники форуму проявили щодо пропозиції ЖДУ ім. І. Франка з програми фітоіндикації «Simargl» та «Методу оцінки чисельності перифітонних найпростіших за відносною чисельністю їх стадій розселення», які мають перспективу реалізації в контексті «Транскордонного Біосферного Резервату» Розточчя.

Форум окреслив конкретні кроки зі співробітництва органів самоврядування, науки, освіти та бізнесу з метою спільного розвитку регіонів, розташованих по обидва боки кордону.

За інформацією ЖДУ ім. І.Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу