У рамках святкування Дня міста в Житомирі 12 вересня на майдані Корольова відбувся урочистий захід, під час якого місцевим школярам і студентам вручили стипендії міського голови за активну громадянську позицію, високі досягнення у навчанні, спортивні здобутки тощо.

Серед найкращих і найталановитіших – троє студентів Житомирського державного технологічного університету. Зокрема, дипломи та грошові виплати отримали Катерина Сингаївська, Анастасія Сорока та Вадим Наумчук. Вони не лише добре навчаються, але й беруть участь у різноманітних соціальних, благодійних та культурних проектах вишу й органів студентського самоврядування, а в майбутньому планують пов’язати своє життя із обраною професією.

Вадим Наумчук навчається на 4 курсі, а минулого року його обрали деканом факультету інженерної механіки. Анастасія Сорока  – студентка 4 курсу гірничо-екологічного факультету, яка своїм співом прикрашає всі культурно-мистецькі заходи ЖДТУ.

Катерина Сингаївська навчається лише на 2 курсі факультету економіки та менеджменту, але вже встигла зарекомендувати себе як активна і здібна студентка.

 Прес-служба Житомирського державного технологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу