Студент напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Вінницького національного технічного університету Дмитро Кривий влітку 2015 року проходив стажування в австрійській компанії Robo у Відні (Республіка Австрія).

Запрошення на зустріч із директором цієї компанії студент отримав у червні 2015 року на Міжнародній науково-практичній конференції «Thiele Foundation Summit 2015 San-Francisco» в Сан-Франциско (США), де виступав із доповіддю про свої наукові розробки.

Під час стажування Дмитро Кривий мав цікаві зустрічі з фахівцями провідних ІТ-фірм Австрії, відвідав кілька стартап-інкубаторів: TalentFlow та Metalab — лабораторію, що працює з ІТ-спеціалістами. Лабораторія обладнана сучасними технологіями і має необхідний арсенал — 3D-принтери, лазерні різаки, ЧПУ-фрезери та багато сучасних пристроїв і деталей, необхідних для створення й впровадження сучасних ІТ-проектів.

Дмитро Кривий активно співпрацює з американською компанією Texas Instruments, виробником напівпровідникових елементів, мікросхем, електроніки та виробів на їх основі, що розташована в Далласі (штат Техас, США), та безкоштовно отримує звідти сучасну елементну базу для реалізації своїх винаходів.

Довідково. Компанія Robo виробляє розвивальні дитячі конструктори.

 За інформацією ВНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *