Студент напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Вінницького національного технічного університету Дмитро Кривий влітку 2015 року проходив стажування в австрійській компанії Robo у Відні (Республіка Австрія).

Запрошення на зустріч із директором цієї компанії студент отримав у червні 2015 року на Міжнародній науково-практичній конференції «Thiele Foundation Summit 2015 San-Francisco» в Сан-Франциско (США), де виступав із доповіддю про свої наукові розробки.

Під час стажування Дмитро Кривий мав цікаві зустрічі з фахівцями провідних ІТ-фірм Австрії, відвідав кілька стартап-інкубаторів: TalentFlow та Metalab — лабораторію, що працює з ІТ-спеціалістами. Лабораторія обладнана сучасними технологіями і має необхідний арсенал — 3D-принтери, лазерні різаки, ЧПУ-фрезери та багато сучасних пристроїв і деталей, необхідних для створення й впровадження сучасних ІТ-проектів.

Дмитро Кривий активно співпрацює з американською компанією Texas Instruments, виробником напівпровідникових елементів, мікросхем, електроніки та виробів на їх основі, що розташована в Далласі (штат Техас, США), та безкоштовно отримує звідти сучасну елементну базу для реалізації своїх винаходів.

Довідково. Компанія Robo виробляє розвивальні дитячі конструктори.

 За інформацією ВНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу