Директор школи влаштував показ мод. «Модельками» були…мертві опосуми - 01.08 мертвые опоссумыЗахисники тварин обрушилися на директора новозеландської школи, який улаштував показ мод для дітей з використанням трупів опосумів, повідомляє AFP. Діти наряджали мертвих тварин і використовували їх у театральних сценках, наприклад, мертвий опосум у весільній сукні малював на мольберті. Композиції потім виставлялися на аукціон, гроші з якого йшли на розвиток школи.

Згідно із заявою Новозеландського королівського товариства захисту тварин, вчинок керівництва школи був «неприйнятним і бездумним». Директор школи Паулін Суттон розповіла, що не бачить нічого поганого в шоу з мертвими опосумами, бо вони в Новій Зеландії вважаються шкідниками. «Люди наряджають не тільки мертвих опосумів, а й  мертвих людей, тож у чому проблема?» – обурилася Паулін.

Опосуми захищені законом в рідній Австралії, проте в Новій Зеландії вони вважаються шкідниками через гігантську чисельність – 70 млн. Тож використання їх трупів не рідкість: у 2010 році інша новозеландська школа була розкритикована за змагання з кидання трупів опосумів.

 За матеріалами polit.ru

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *