На Всеукраїнських фінальних змаганнях загонів юних інспекторів руху та команд Клубу веселих і найкмітливіших юних інспекторів руху команда навчально-виховного комплексу № 88 м. Запоріжжя стала найкращою.

foto (1)Як повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації, змагання відбувалися з 5 по 13 вересня в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» в Одесі. Конкурс було організовано міністерствами внутрішніх справ, освіти і науки, соціальної політики України та Державним підприємством «Український дитячий центр» «Молода гвардія».

Команда навчально-виховного комплексу № 88 потрапила у фінал як переможець обласного етапу ХХХІХ Всеукраїнського огляду-конкурсу «ЮІР-2015».

foto (2)На всеукраїнському рівні конкуренцію юним інспекторам руху із Запоріжжя складали ще 24 команди з усієї України. Вміння і знання учасників фіналу оцінювало суворе професійне журі, до складу якого увійшли представники МВС і місцевих органів управління освітою, з питань сім’ї та дітей.

Запорізька команда у складі п’яти хлопців та п’яти дівчат вразила і фахівців, і глядачів яскравим виступом та стала абсолютним переможцем Всеукраїнських фінальних змагань загонів юних інспекторів руху.

Інформує прес-служба Запорізької ОДА

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *