У п’яти дніпропетровських школах запускається пілотний проект з навчання дітей ІТ-технологій та іноземних мов. Безкоштовні уроки з освоєння ІТ-технологій, програмування, а також додаткові заняття з англійської, французької, німецької та української мов будуть організовані в рамках проекту “Рівний доступ до якісної освіти”. У проекті беруть участь п’ять шкіл Жовтневого району Дніпропетровська: № 23, № 67, № 71, № 10 і НВК № 100.

У кожній школі будуть створені групи з учнів п’ятого, шостого та сьомого класів. Школярі та вчителі зможуть відвідувати курси з комп’ютерної графіки, веб-дизайну і робототехніки; курси зі створення комп’ютерних ігор.

Презентацію проекту з введення додаткових IT-курсів для учнів шкіл Жовтневого району та вчителів усіх районів міста провели представники IT-компанії Noosphere, викладачі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, ліцею інформаційних технологій і міжнародної організації ОРТ.

Після закінчення навчання школярі зможуть взяти участь у другому обласному фестивалі робототехніки, який пройде навесні 2016 року.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА