16 вересня 2015 року відбулась офіційна зустріч ректора Львівського національного університету ім. Івана Франка, професора Володимира Мельника та заступника міністра освіти і науки України Максимом Стріхою.

Під час зустрічі були обговорені питання, що стосувались основних тенденцій розвитку наукових досліджень та інновацій у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Заступник міністра Максим Стріха зазначив, що програма «Горизонт 2020» відкриває перед українською наукою та інтелектуальною спільнотою великі перспективи. За його словами, йдеться про інституційну та персональну співпрацю українських університетів і науково-дослідних організацій з провідними міжнародними науковими й освітніми центрами, що передбачає залучення українських учених до спільних європейських наукових досліджень.

«Ми маємо поважний досвід і напрацювання, зокрема в галузі нанотехнологій і нового матеріалознавства», – наголосив Володимир Мельник.

Учасники зустрічі також обговорили можливість відкриття на базі Львівського національного університету імені Івана Франка регіонального контактного пункту Рамкової програми «Горизонт 2020» за тематичними напрямами: майбутні і новітні технології; інклюзивне, інноваційне та розумне суспільство.

За інформацією ЛНУ ім. Івана Франка