У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника з офіційним робочим візитом перебуває делегація Віденського університету економіки та бізнесу, Республіка Австрія. Візит відбувається в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Tempus BUSEEG-RU-UA «Набуття професійних і підприємницьких навичок за допомогою виховання підприємницького духу та консультації підприємців-початківців», керівником проекту є головою делегації є професор Ріхард Фортмюллер.

Проект BUSEEG-RU-UA спрямований на розробку та впровадження концепції безперервної освіти з метою стимулювання професійних і підприємницьких навичок за допомогою виховання підприємницького духу та консультацій підприємців-початківців на базі університетів.

До складу консорціуму проекту входять представники університетів Республіки Австрія, Федеративної Республіки Німеччина, Угорщини та України. Серед українських вищих навчальних закладів учасниками консорціуму проекту Tempus BUSEEG-RU-UA є:  Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Чернігівський державний інститут економіки і управління, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» та ПНУ ім. Василя Стефаника.

Під час зустрічі з австрійською делегацією ректор ПНУ ім. Василя Стефаника Ігор Цепенда наголосив на зацікавленості закладу в двосторонній співпраці з Віденським університетом економіки та бізнесу, на реалізації спільних проектів, обміні викладачами та студентами, проведенні семінарів і конференцій.

Під час перебування делегації в Прикарпатському університеті професор Ріхард Фортмюллер провів на базі економічного факультету консультаційний семінар у рамках проекту ЄС Tempus BUSEEG-RU-UA.

За інформацією ПНУ ім. Василя Стефаника