Житель Бристоля Люїс Кларк у суботу, 18 січня, дістався до антарктичної станції “Амундсен — Скотт”, завершивши свою подорож до Південного полюса. 16-річний Кларк став наймолодшим завойовником Антарктики.

Очікується, що найближчим часом він надішле докази свого досягнення експертам книги рекордів Гіннесса, щоб його офіційно визнали наймолодшим з усіх, хто зумів самостійно здійснити подорож до Південного полюса.Британський школяр став наймолодшим завойовником Південного полюса - trans

За словами Кларка, останній день подорожі, яка зайняла 48 днів, виявився одним із найважчих через втому та погані погодні умови.

Люїс Кларк вирушив до Південного полюса 2 грудня, через два тижні після свого 16-річчя. Весь шлях від узбережжя до Південного полюса становив приблизно 1130 кілометрів. Кларк здійснював подорож під наглядом полярника Карла Альві, проте самостійно віз поклажу зі своїми речами. Він пересувався на лижах і щодня проводив в дорозі в середньому по вісім годин.

До подорожі Кларка наймолодшим завойовником Південного полюса була канадка Сара Ландрі, яка дісталася до нього у віці 18 років у 2005 році.

За матеріалами сайту www.ukrinform.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *