З 13 по 15 вересня 2015 року Національним центром «Мала академія наук України» було проведено семінар-практикум координаторів Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «Ман-Юніор» у рамках науково-освітнього проекту «Навчатися, щоб навчати».

Захід проходив у Міжнародному центрі дитячої наукової творчості «Вимпел». У семінарі-практикумі взяли участь педагоги позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, які координують роботу конкурсу, методисти територіальних відділень МАН та кращі учні-переможці. Київську область представляла методист Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Бурчак Ольга Анатоліївна.

rk6R_SeBkPU-32Перший день семінару своїм вітальним словом відкрив директор НЦ «МАНУ» Лісовий Оксен Васильович.  Із презентацією діяльності Національного центру про освітні проекти Малої академії наук України  виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Пещеріна Тетяна Вікторівна. Завідувач науково-дослідної лабораторії (філії) НЦ «МАНУ», Білоус Світлана Юріївна, проаналізувала результати Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «Ман-Юніор Ерудит» та «Ман-Юніор Дослідник», методику та підготовку його проведення. День закінчився майстер-класом за участі учнів-членів Малої академії наук.

На другий день досвідом роботи в конкурсі поділилися педагоги-координатори та методисти територіальних відділень МАН. Про організацію і проведення конкурсу «МАН-Юніор Ерудит» та «МАН-Юніор Дослідник» у 2015-2016 навчальному році виступила Білоус Світлана Юріївна. Ввечері для учасників семінару було проведено екскурсію містом Києвом.

Закінчився семінар-практикум круглим столом. Серед учасників проведене анкетування, де всі охочі змогли висловити свої побажання, рекомендації та пропозиції. На урочистому закритті Лісовий Оксен Васильович вручив усім сертифікати учасників семінару-практикуму координаторів Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «Ман-Юніор» і побажав успіхів. Захід подарував задоволення та натхнення на подальшу плідну працю.

За інформацією прес-служби КОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *