Завершено обшук у помешканні директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдана Томенчука . За кілька годин роботи слідчі так нічого і не знайшли.

Із заяви Івано-Франківської обласної організації “Українського об’єднання патріотів – УКРОП”

У ці хвилини закінчився обшук у знаного і поважаного члена громади – у поета та громадського діяча Богдана Томенчука. Івано-Франківська обласна організація “Українського об’єднання патріотів – УКРОП” висловлює свою стурбованість підміною понять та пріоритетів чинної української влади. Нинішня влада наступає на граблі злочинного режиму. Замість того, щоби чавити гідру корупції, покарати високопосадових корупціонерів, нарешті притягнути до відповідальності злочинців, які організували розстріл Небесної Сотні, правоохоронці переслідують тих, хто намагається чесно робити справу.

Відомо, що впровадження зовнішнього оцінювання знань українці вважають мало не єдиною вдалою реформою в Україні. І переслідування саме Центру є символічним і знаковим. Тим більше, є інформація, що переслідування Центру викликане відмовою йти на фальсифікацію оцінок дітям високопосадовців, випускників псевдоелітних київських шкіл.

Та невже тепер, коли ще не покарані вбивці Небесної Сотні, коли сепаратисти уникають кари, найважливішим є знайти компромат на інтелігента, одного з творців логістичної схеми ЗНО, що забезпечила вищий рівень справедливості для українських вступників?

Громадо! Не дамо дискредитувати Революцію Гідності! Встанемо на оборону кращих синів і дочок Прикарпатського краю!”

Коментарі закриті.