Нещодавно в Запорізькому національному університеті відбулося засідання ІV Міжнародного круглого столу «Інтеграція освіти, науки і бізнесу».

Під час круглого столу фахівці обмінялися ідеями реалізації бізнес-можливостей і створення спільних проектів у сферах технологічного трансферу та інновацій. Участь у засіданні круглого столу взяли понад сто осіб – науковці, студенти та підприємці – із Запоріжжя та інших регіонів України, а також Республіки Польща.

Проведення таких заходів дає змогу обмінюватися думками, практичним досвідом і науковими напрацюваннями між представниками економічної, виробничої галузей та представниками освітньої галузі. З’являється можливість покращити рівень підготовки випускників і надати процесу освіти практичного спрямування у відповідності до вимог як вітчизняного ринку та роботодавця, так і загальних тенденцій світової економіки.

Присутні на засіданні вислухали низку доповідей, у яких були порушені нагальні проблеми, розглянуті потреби ринку праці, наукові розробки для поліпшення системи національної економіки, запропоновані шляхи взаємодії, а також окреслені результати попередніх напрацювань галузі.

За інформацією ЗНУ