Дедалі більше школярів Дніпропетровщини  вивчають ІТ-технології. З цього року такі знання отримуватимуть вихованці 5 шкіл Дніпропетровська. А у Кривому Розі маленькі учні опановуватимуть програмування.

Пілотний проект із навчання дітей ІТ-технологіям розпочався цьогоріч у п’яти школах Дніпропетровська. Надалі його планують поширювати й на інші навчальні заклади. Уроки безкоштовні. Розраховані на учнів 5-7 класів. Малих навчатимуть основам графіки, веб-дизайну, робототехніки та навіть створенню власних комп’ютерних ігор. Викладачами стануть представники місцевої IT-компанії, Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара та ліцею інформаційних технологій та міжнародної організації ОРТ. Після закінчення навчання навесні 2016-го школярі стануть учасниками обласного фестивалю робототехніки.

А ось у Кривому Розі учні 4 та 6 класів школи №144 вивчатимуть програмування. Допомагатиме їм у цьому волонтер, який підтримує британську освітню ініціативу – Code Сlub World. За сумісництвом він же вчитель інформатики в навчальному закладі. Діти займатимуться одну годину на тиждень. Кожні 60 хвилин – нова програма. При цьому вони відвідуватимуть бібліотеки, ІТ-центри, спілкуватимуться з фахівцями.

Code Сlub World – це Міжнародний проект, який реалізується у Криворізькій школі № 144 з 2013 року. Цей заклад славиться роботою з інформаційно-комунікаційними технологіями.

Повідомляє департамент освіти і науки Дніпропетровської ОДА